AR0805FR-074M7L
MFR.Part #
AR0805FR-074M7L
JLCPCB Part #
C4290362
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS