RSF-50JT-52-180R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-180R
JLCPCB Part #
C1377610
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS