RT1210CRD076K8L
MFR.Part #
RT1210CRD076K8L
JLCPCB Part #
C3988204
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS