HHV1WSJT-52-3M9
MFR.Part #
HHV1WSJT-52-3M9
JLCPCB Part #
C1393597
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS