ERJ-P14D6651U
MFR.Part #
ERJ-P14D6651U
JLCPCB Part #
C4304791
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS