RT1210DRD076K8L
MFR.Part #
RT1210DRD076K8L
JLCPCB Part #
C4180836
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS