KNP300JB-73-1R8
MFR.Part #
KNP300JB-73-1R8
JLCPCB Part #
C1393512
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS