RT1210CRD0722K6L
MFR.Part #
RT1210CRD0722K6L
JLCPCB Part #
C1714035
Description
-55℃~+125℃ 200V 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS