AC0201FR-0718KL
MFR.Part #
AC0201FR-0718KL
JLCPCB Part #
C226437
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS