AA1206FR-071R82L
MFR.Part #
AA1206FR-071R82L
JLCPCB Part #
C2128219
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS