RN73R2ETTD6650C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6650C10
JLCPCB Part #
C3952346
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS