RT1210CRD07178RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210CRD07178RL
JLCPCB Part #
C1708004
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 178Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS