RBDCR5000DL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RBDCR5000DL
JLCPCB Part #
C4150884
Package
1210
Description
-65℃~+155℃ 500mW 500mΩ ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS