RT0603BRB07953RL
MFR.Part #
RT0603BRB07953RL
JLCPCB Part #
C860550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS