RT1210CRD0717R8L
MFR.Part #
RT1210CRD0717R8L
JLCPCB Part #
C4247127
Description
-55℃~+125℃ 17.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS