MFP1WSBRE52-20K5
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-20K5
JLCPCB Part #
C1781222
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS