RT1206WRD0739RL
MFR.Part #
RT1206WRD0739RL
JLCPCB Part #
C4014154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS