RT1210CRB0764K9L
MFR.Part #
RT1210CRB0764K9L
JLCPCB Part #
C4048970
Description
-55℃~+125℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS