AF1210JR-07330KL
MFR.Part #
AF1210JR-07330KL
JLCPCB Part #
C4072451
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS