SG73S2BRTTD1240F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1240F
JLCPCB Part #
C6487316
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS