AT0402BRE0732KL
MFR.Part #
AT0402BRE0732KL
JLCPCB Part #
C6507791
Description
-55℃~+155℃ 32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS