RT1206WRD07280RL
MFR.Part #
RT1206WRD07280RL
JLCPCB Part #
C3949464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS