RN73R2BTTD2181A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2181A05
JLCPCB Part #
C4288126
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS