WR12X4120FTL
MFR.Part #
WR12X4120FTL
JLCPCB Part #
C4152452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS