MFR25SFRE52-71R5
MFR.Part #
MFR25SFRE52-71R5
JLCPCB Part #
C1744174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS