RT1206DRD07280RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206DRD07280RL
JLCPCB Part #
C2120517
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS