RT1206WRC072K7L
MFR.Part #
RT1206WRC072K7L
JLCPCB Part #
C4234601
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS