MFP1WSBBE52-10K2
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-10K2
JLCPCB Part #
C1400497
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS