HV732BTTD9093F
MFR.Part #
HV732BTTD9093F
JLCPCB Part #
C4200865
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS