RC1218FK-0791RL
MFR.Part #
RC1218FK-0791RL
JLCPCB Part #
C876124
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS