AA1206FR-074K64L
MFR.Part #
AA1206FR-074K64L
JLCPCB Part #
C4212422
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS