RT1206WRB07412RL
MFR.Part #
RT1206WRB07412RL
JLCPCB Part #
C3950121
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS