RE0603FRE07249RL
MFR.Part #
RE0603FRE07249RL
JLCPCB Part #
C7042260
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS