KNP3WSJT-73-22R
MFR.Part #
KNP3WSJT-73-22R
JLCPCB Part #
C1399188
Description
-40℃~+200℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS