RT1206BRE076K8L
MFR.Part #
RT1206BRE076K8L
JLCPCB Part #
C871447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS