RT1206FRE0720RL
MFR.Part #
RT1206FRE0720RL
JLCPCB Part #
C136857
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS