AC0612FR-071K8L
MFR.Part #
AC0612FR-071K8L
JLCPCB Part #
C854928
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS