RN73R2BTTD2941A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2941A25
JLCPCB Part #
C2569394
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS