PE1206FKF7W0R015Z
MFR.Part #
PE1206FKF7W0R015Z
JLCPCB Part #
C7261259
Description
15mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS