RT1206FRD0728RL
MFR.Part #
RT1206FRD0728RL
JLCPCB Part #
C2104563
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 28Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS