PNP10VJT-91-0R33
MFR.Part #
PNP10VJT-91-0R33
JLCPCB Part #
C1401819
Description
-40℃~+200℃ 10W 330mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL44mm Through Hole Resistors ROHS