MFR50SFRF52-7R87
MFR.Part #
MFR50SFRF52-7R87
JLCPCB Part #
C1754383
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS