RC2512FK-07240RL
MFR.Part #
RC2512FK-07240RL
JLCPCB Part #
C163341
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS