MFR-12FTF52-2K55
MFR.Part #
MFR-12FTF52-2K55
JLCPCB Part #
C1370133
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS