RT1206FRD0718KL
MFR.Part #
RT1206FRD0718KL
JLCPCB Part #
C862107
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS