RT0603BRB07300RL
MFR.Part #
RT0603BRB07300RL
JLCPCB Part #
C860313
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS