RT0805FRD07154RL
MFR.Part #
RT0805FRD07154RL
JLCPCB Part #
C4307413
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS