AA0402FR-071K15L
MFR.Part #
AA0402FR-071K15L
JLCPCB Part #
C4275887
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS