MFR50SFBF52-12K
MFR.Part #
MFR50SFBF52-12K
JLCPCB Part #
C3576920
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS