RT1206DRE078K87L
MFR.Part #
RT1206DRE078K87L
JLCPCB Part #
C862067
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS